Implanty Rzeszów

Implanty pozwalają na uzupełnienie braków w uzębieniu i skutecznie zastępują utracone z różnych przyczyn zęby. Stosowanie bezpiecznych dla organizmu implantów umożliwia specjalistom odtworzenie zdrowego i przyciągającego uwagę uśmiechu, a pacjentom pozwala odzyskać pewność siebie oraz komfort.

Implant zęba zastępuje  korzeń własnego zęba, a jego zastosowanie umożliwia trwałe odtworzenie brakujących zębów. Implanty bowiem jako jedyne zapobiegają bezpowrotnej utracie kości, jaka ma zawsze miejsce po usunięciu zęba. To tytanowa tuleja, która trwale zespala się z tkankami w procesie osseointegracji, który umożliwia osadzenie na implancie korony protetycznej uzupełniającej brakujący ząb.

Jak wykorzystać implanty do odtworzenia zębów?

Wykorzystanie implaImplanty Rzeszówntów do odtwarzania utraconych zębów daje pacjentowi komfort i stabilność, ponieważ rekonstruowany ząb nie różni się ani wyglądem ani funkcjonalnością od zębów własnych. Decydując się na ten rodzaj uzupełnienia braków warto także wiedzieć, iż odtwarzanie utraconych zębów przy pomocy implantów nie narusza sąsiednich zębów. 

Z czego zrobione są implanty?

Do implantów wykorzystuje się materiały biokompatybilne, które doskonale sprawdzają się jako tworzywo elementów umieszczanych na stałe w tkankach. Dobór materiału, który będzie wykorzystany do stworzenia implantów, zależy od oczekiwań pacjenta. Istnieje możliwość wykonania zarówno tańszych, jak też droższych elementów. Implant stanowi podstawę dla odbudowania uzębienia, dlatego wybór warto dokładnie przemyśleć i przedyskutować ze specjalistą.

Implanty w naszym gabinecie w Rzeszowie

W naszym gabinecie w Rzeszowie możecie Państwo liczyć na profesjonalne podejście do implantacji, eksperckie porady oraz szeroki zakres usług mających na celu rekonstrukcję uzębienia i zapewnienie pacjentowi komfortu. Nasze to gwarancja zadowolenia pacjenta oraz jego bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegu.

  • Treść w przygotowaniu (dlaczego).
  • Treść w przygotowaniu (zabieg).
  • Treść w przygotowaniu (co po zabiegu).
  • Treść w przygotowaniu (cena).