bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Implantologia

Implantologia stomatologiczna to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin stomatologii. Kiedyś kojarzona była wyłącznie z kreowaniem pięknego uśmiechu u gwiazd ekranu, dziś służy każdemu pacjentowi z brakiem jednego bądź wielu zębów. Dzięki użyciu szablonów chirurgicznych (planowanie wszczepu 3D), oraz wykwalifikowanym specjalistom w naszym gabinecie wszczepianie implantów jest wykonywane bezboleśnie i charakteryzuje się najwyższą precyzją.

Jakie możliwości dają implanty zębowe?

zdjecie implantu

Implanty zębów

W naszym gabinecie stosujemy wysokiej jakości implanty – pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnych usług implantacji śrub tytanowych. Tytan to doskonale tolerowany przez organizm metal, który nie generuje uczuleń czy odrzucenia wszczepu, co czyni cały zabieg bezpiecznym dla pacjenta. Po umieszczeniu implantów w kości szczęki czy żuchwy, konieczne jest pełne wygojenie oraz osteointegracja, czyli zrośnięcie śruby z kością. Kolejny etap stanowi umieszczenie porcelanowych koron na implantach.

Na jakie efekty mogą liczyć nasi pacjenci, decydując się na implanty zębów w naszym gabinecie?

Zastosowanie implantów stomatologicznych daje znacznie lepszy efekt zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny aniżeli zastosowanie mostów, czy protez ruchomych. Użyte, do produkcji koron implantu materiały, wiernie naśladują wygląd prawdziwej tkanki twardej zęba, dzięki czemu implant jest nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta. Ma nienaganny kształt i kolor. Implanty zębowe są rozwiązaniem trwałym, które posłuży przez długie lata.