bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Implanty Rzeszów

Implantologia stomatologiczna to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin stomatologii. Kiedyś kojarzona była wyłącznie z kreowaniem pięknego uśmiechu u gwiazd ekranu, dziś służy każdemu pacjentowi z brakiem jednego bądź wielu zębów. Jakie możliwości dają implanty zębowe?

Implanty zębów w Rzeszowie

Uzupełnienie ubytków zębów implantami stomatologicznymi to wieloetapowa procedura, której wykonanie powierzyć należy wyłącznie specjalistom. W naszym gabinecie stosujemy wysokiej jakości implanty – pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnych usług implantacji śrub tytanowych. Tytan to doskonale tolerowany przez organizm metal, który nie generuje uczuleń czy odrzucenia wszczepu, co czyni cały zabieg bezpiecznym dla pacjenta. Po umieszczeniu implantów w kości szczęki czy żuchwy, konieczne jest pełne wygojenie oraz osteointegracja, czyli zrośnięcie śruby z kością. Kolejny etap stanowi umieszczenie porcelanowych koron na implantach.

Na jakie efekty mogą liczyć nasi pacjenci, decydując się na implanty zębów w naszym gabinecie w Rzeszowie?

Zastosowanie implantów stomatologicznych daje znacznie lepszy efekt zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny aniżeli zastosowanie mostów, czy protez ruchomych. Użyte, do produkcji koron implantu kompozyty, wiernie naśladują wygląd prawdziwej tkanki twardej zęba, dzięki czemu implant jest nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta. Ma nienaganny kształt, barwę oraz powierzchnię. A dodatkowo, implanty zębowe są rozwiązaniem trwałym, które posłuży pacjentowi przez długie lata.

Dlaczego warto zdecydować się na implanty w LPU Stomatologia?

Leczenie implantologiczne to złożona procedura, która wymaga zastosowania materiałów najwyższej jakości, nowoczesnej aparatury oraz ogromnej wiedzy i doświadczenia lekarza, wykonującego zabieg. W naszym gabinecie pacjenci mogą liczyć na to wszystko, zyskując fachowe leczenie, eksperckie porady oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie leczenia. Jeśli zatem interesują Cię implanty w Rzeszowie – gabinet LPU Stomatologia to doskonałe miejsce, by zadbać o nienaganny i zdrowy uśmiech.