bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ortodoncja Rzeszów

W naszej klinice zajmujemy się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu ortodoncji, a nasi specjaliści to grono osób dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. 

Kiedy udać się do ortodonty?

Ortodoncja pozwala zapobiegać zaburzeniom w zakresie narządu żucia, jak też umożliwia leczenie tych zaburzeń. Leczenie ortodontyczne jest ukierunkowane nie tylko na poprawę wyglądu uzębienia, ale przede wszystkim ma na celu skorygowanie wad zgryzu oraz doprowadzenie do prawidłowego ustawienia zębów.

Ortodoncja w naszej ofercie

Klinika prowadzi diagnostykę oraz leczenie zarówno najmłodszych, jak i starszych pacjentów. Konsultacja ortodontyczna w przypadku dzieci pozwala na wczesne wykrycie nieprawidłowości oraz zastosowanie odpowiedniego leczenia. Dzięki temu można zapobiec powstaniu poważnych wad. Natomiast, leczenie ortodontyczne osób dorosłych to sposób na proste i  zdrowe zęby.

Ruchome i stałe aparaty ortodontyczne

Naszym pacjentom oferujemy ruchome oraz stałe aparaty ortodontyczne. Są one wykonane z różnych materiałów, co przekładasię na ich wygląd oraz cenę. Nasz specjalista pomaga dobrać aparat tak, aby jego cena była satysfakcjonująca, a estetyka odpowiadała oczekiwaniom pacjenta. 

Leczenie retencyjne po zdjęciu aparatu

Po zdjęciu aparatu prowadzimy leczenie retencyjne, które jest niezmiernie ważne dla utrzymania efektów leczenia ortodontycznego i zapobiegnięcia powrotowi zębów do poprzedniego, wadliwego ustawienia. Także w tym zakresie oferujemy kilka możliwości leczenia, a dla każdego z pacjentów dobieramy to, które najlepiej spełni swoje funkcje.

Indywidualne podejście do każdego z pacjentów

Do każdego pacjenta wymagającego konsultacji ortodontycznej podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając wysokiej jakości usługi oraz skuteczne leczenie dopasowane do potrzeb. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w leczeniu wad zgryzu. Korzystamy z najnowszych rozwiązań w dziedzinie ortodoncji, które uskuteczniają proces leczenia i utrwalają jego rezultaty.