bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ortodoncja

W naszej klinice zajmujemy się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu ortodoncji, a nasi specjaliści to grono osób dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. 

Ortodoncja w naszej ofercie

Klinika prowadzi diagnostykę oraz leczenie zarówno najmłodszych, jak i starszych pacjentów. Konsultacja ortodontyczna w przypadku dzieci pozwala na wczesne wykrycie nieprawidłowości oraz zastosowanie odpowiedniego leczenia. Dzięki temu można zapobiec powstaniu poważnych wad. Leczenie ortodontyczne osób dorosłych to sposób na proste i zdrowe zęby.

Ruchome i stałe aparaty ortodontyczne

Naszym pacjentom oferujemy ruchome oraz stałe aparaty ortodontyczne. Są one wykonane z różnych materiałów, co przekłada się na ich wygląd oraz cenę. Pomagamy dobrać aparat tak, aby jego cena była satysfakcjonująca, a estetyka odpowiadała oczekiwaniom pacjenta. 

Leczenie retencyjne po zdjęciu aparatu

Po zdjęciu aparatu aby utrzymać efekty leczenia protetycznego konieczne jest zastosowanie retainera stałego lub ruchomego. Także w tym zakresie oferujemy kilka możliwości. Dla każdego pacjenta dobieramy najlepszą opcję.

Indywidualne podejście do każdego z pacjentów!