bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Protetyka

Protetyka to zespół działań mających na celu uzupełnienie braków w uzębieniu, a także poprawę wyglądu oraz funkcjonalności zębów. Wraz z upływającym czasem zęby tracą swój pierwotny wygląd oraz właściwości, co przekłada się na mniejszy komfort podczas jedzenia czy zwykłej rozmowy.

Co daje protetyka?

Protetyka ma na celu przywrócenie lub nadanie uzębieniu pożądanego wyglądu i funkcji. Zadaniem protetyki jest odtworzenie pierwotnych warunków zgryzowych po utracie naturalnych zębów czy ich znaczącym uszkodzeniu. Niektóre braki mogą powstać w następstwie nieszczęśliwych zdarzeń, jak na przykład wypadki. Ponadto, protetyka związana jest także z rehabilitacją pacjentów po operacjach za pomocą protez pooperacyjnych.

Odpowiednio dobrany zabieg umożliwia posiadanie pięknego i zdrowego uśmiechu przez długie lata. Zaawansowane osiągnięcia współczesnej technologii otwierają nowe możliwości dla specjalistów z dziedziny protetyki. Z tych możliwości korzystają nasi pacjenci, którym gwarantujemy efektywne przywrócenie naturalnego i estetycznego wyglądu uzębienia.

Mosty zębowe

Mosty porcelanowe (zębowe) są często stosowane do uzupełnienia braków w uzębieniu

Licówki

Myśląc o licówkach, przywołujemy w pamięci widok olśniewających uśmiechów hollywoodzkich gwiazd

Korony zębowe

Naszym pacjentom zapewniamy zarówno zdrowy, jak też piękny uśmiech. W tym celu stosujemy rozwiązania umożliwiające uzupełnianie ubytków w uzębieniu