bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Protetyka Rzeszów

Protetyka to zespół działań mających na celu uzupełnienie braków w uzębieniu, a także poprawę wyglądu oraz funkcjonalności zębów. Wraz z upływającym czasem zęby tracą swój pierwotny wygląd oraz właściwości, co przekłada się na mniejszy komfort podczas jedzenia czy zwykłej rozmowy.

Co daje protetyka?

Protetyka ma na celu przywrócenie lub nadanie uzębieniu pożądanego wyglądu. Taka konieczność może być wynikiem działania niekorzystnych czynników, które powodują uszkodzenie zębów. Zadaniem protetyki jest odtworzenie pierwotnych warunków zgryzowych po utracie naturalnych zębów czy ich znaczącym uszkodzeniu. Niektóre braki mogą powstać w następstwie nieszczęśliwych zdarzeń, jak na przykład wypadki. Ponadto, protetyka związana jest także z rehabilitacją pacjentów po operacjach za pomocą protez pooperacyjnych.

Odpowiednio dobrany zabieg umożliwia posiadanie pięknego i zdrowego uśmiechu przez długie lata. Zaawansowane osiągnięcia współczesnej technologii otwierają nowe możliwości dla specjalistów z dziedziny protetyki. Z tych możliwości korzystają nasi pacjenci, którym gwarantujemy efektywne przywrócenie naturalnego i estetycznego wyglądu uzębienia.

Braki w uzębieniu? Protetyka może pomóc

Jeśli borykają się Państwo z problemem braków w uzębieniu zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz usług z  zakresu protetyki z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań oraz sprzętu. Wykonujemy między innymi korony, mosty czy licówki. Nasi eksperci doradzą Państwu wybór najkorzystniejszego rozwiązania, aby efekt końcowy w zupełności odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Profesjonalnie wykonane uzupełnienia protetyczne nie tylko poprawiają wygląd, ale przede wszystkim podnoszą komfort życia oraz wpływają korzystnie na zdrowie. Pomagają zapobiegać także dalszemu pogarszaniu się stanu uzębienia. To sposób na utrzymanie pięknego uśmiechu przez długie lata. Decydując się na uzupełnienia protetyczne, wybierają Państwo nową, lepszą jakość życia.