bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Korony porcelanowe Rzeszów

Naszym pacjentom zapewniamy zarówno zdrowy, jak też piękny uśmiech. W tym celu stosujemy rozwiązania umożliwiające uzupełnianie ubytków w uzębieniu. Popularnym uzupełnieniem są korony porcelanowe, które umieszczane są w zębach pacjenta.

Po co zakładać korony porcelanowe na zęby?

Korony porcelanowe (zębowe) mają na celu zastąpienie zniszczonej korony zęba, aby zapewnić pacjentowi komfort oraz estetyczny wygląd uzębienia. To sposób na przywrócenie zębom ich dawnego wyglądu, ponieważ korony są wiernie odtwarzają naturalny kształt zębów. Jest to o wiele bardziej estetyczne rozwiązanie niż liczne wypełnienia ubytków, ponieważ korona w całości przykrywa uszkodzonego zęba.

Kiedy zdecydować się na korony zębowe?

Korony wykorzystuje się w przypadku, gdy ubytki są duże i pozostaje za mało zdrowego zęba, a także w przypadku złamania zęba oraz ochrony słabego zęba przed złamaniem. Wykorzystywane są one również do umocowania mostu, pokrycia implantu lub zęba po leczeniu kanałowym. Korony zębowe stosuje się również aby zakryć zniekształcony lub przebarwiony ząb.

Z czego wykonywane są korony zębowe?

Korony wykonywane są z różnych materiałów. Wybór odpowiedniego materiału uzależniony jest od oczekiwań pacjenta. Nasi specjaliści służą poradą w kwestii doboru koron, dzięki którym podnosi się estetyka oraz funkcjonalność uzębienia. Największą popularnością cieszą się korony porcelanowe.

Każdy przypadek jest dla nas ważny i do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Staramy się odpowiedzieć na Państwa oczekiwania oraz zagwarantować efekt, który zapewni komfort. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu i robimy korony wysokiej jakości. Możecie Państwo w zupełności polegać na wieloletnim i wciąż rosnącym doświadczeniu naszego zespołu. Zapraszamy do skorzystania z usługi zakładania koron porcelanowych w naszym gabinecie w Rzeszowie.