bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Licówki Rzeszów

Myśląc o licówkach, przywołujemy w pamięci widok olśniewających uśmiechów hollywoodzkich gwiazd. Dzięki zastosowaniu licówek specjalista może zmienić kształt czy kolor zębów, zapewniając ich właścicielowi pożądany rezultat. Poznaj naszą ofertę licówek w Rzeszowie.

Licówki – zdrowe i ładne zęby

Licówki to niezwykle efektowny sposób na nadanie zębom zdrowego i zachwycającego wyglądu. Licówki wykonywane są z kilku materiałów, a wybór tego konkretnego zależy od oczekiwań klienta oraz od zasobności portfela. Licówki ceramiczne czy porcelanowe różnią się od kompozytowych zarówno ceną, jak też właściwościami i wyglądem. Nasi specjaliści w gabinecie w Rzeszowie pomogą dopasować licówki, które zagwarantują Państwu satysfakcję.

Wykorzystanie licówek to sposób na uzyskanie niebanalnego efektu estetycznego, dlatego sięga po nie spora ilość osób pragnących znacznie poprawić wygląd swoich zębów. Dzięki licówkom zęby mogą uzyskać pożądaną, lśniącą biel zębów, To także skuteczne rozwiązanie dla osób posiadających zużyte, starte zęby. Dzięki licówkom ich zęby mogą stać się równe i osiągnąć pożądany kształt. 

Ile trwa zabieg zamontowania licówek?

Zabieg trwa stosunkowo krótko, biorąc pod uwagę skalę efektów. Nie wymaga też sporej ingerencji w tkanki. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w swoim zawodzie, dzięki czemu wykonują perfekcyjne licówki, a Państwo mogą się cieszyć nienagannym uśmiechem.

Uzyskany pomocą LPU Stomatologia, perfekcyjny wygląd zębów korzystnie wpłynie na Państwa pewność siebie, a co za tym idzie także jakość życia, Dzięki licówkom będą Państwo mogli cieszyć się każdą chwilą, nie obawiając się, że szeroki uśmiech odsłoni jakieś niedoskonałości. Zapraszamy do naszego gabinetu w Rzeszowie, gdzie uzyskają Państwo więcej informacji.