bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Chirurgia stomatologiczna Rzeszów

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jest to nie tylko usuwanie zębów, ale też szereg innych czynności mających na celu zapewnienie zdrowego i pięknego uśmiechu.

Chirurgia stomatologiczna to bardzo wymagająca dziedzina stomatologii, która najczęściej kojarzy się z ekstrakcją zębów. Jednak wyrywanie zębów to tylko ułamek zabiegów z zakresu chirurgii. Z racji inwazyjnego charakteru tego typu zabiegów, bardzo ważne jest oddanie się w ręce prawdziwego specjalisty, którego centrum zainteresowania zawodowego jest właśnie chirurgia stomatologiczna. Rzeszów ma takie miejsce – to Laboratorium Pięknego Uśmiechu.

Na czym polegają zabiegi chirurgii stomatologicznej?

Chirurgia stomatologiczna obejmuje zarówno tkanki twarde, jak i miękkie. Oznacza to, iż w ramach chirurgii stomatologicznej pacjenci mogą liczyć m. in. na:

  • ekstrakcję zębów,
  • chirurgię odtwórczą tkanki kostnej,
  • leczenie ropni,
  • mikrochirurgię tkanek miękkich,
  • leczenie przetok ustno – stawowych,
  • hemisekcję, czyli usuwanie jednego lub więcej korzeni zębowych.

Zabiegi tego typu wymagają zarówno specjalistycznej wiedzy i doświadczenia zawodowego, jak i doskonałej jakości sprzętu. Dopiero współgranie wszystkich tych czynników zapewnia pełen profesjonalizm usług. Chirurgia stomatologiczna w Rzeszowie, w Laboratorium Pięknego Uśmiechu potrafi sprostać tak wysokim wymaganiom.
Z szerokiego zakresu usług stomatologicznych korzystają nie tylko sportowcy, czy osoby doznające urazów, ale także osoby kontynuujące stałe leczenie stomatologiczne. Jeśli interesuje Cię profesjonalna chirurgia stomatologiczna w Rzeszowie, koniecznie odwiedź Laboratorium Pięknego Uśmiechu.

Chirurgia stomatologiczna w Rzeszowie z najlepszym sprzętem

Dzięki precyzyjnemu sprzętowi oraz doświadczeniu naszego zespołu możemy zapewnić pacjentom bezbolesne i efektywne przeprowadzenie zabiegu. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres działań do potrzeb pacjenta. Proponujemy profesjonalne wykonanie oraz korzystne ceny zabiegów z zakresu chirurgii dentystycznej. Wykorzystujemy możliwości innowacyjnych sprzętów, aby zapewnić najlepsze efekty.

Profesjonalne podejście naszych pracowników oraz fachowo przygotowany sprzęt to gwarancja satysfakcji każdego pacjenta, który korzysta z zabiegów chirurgicznych. Pracujemy tylko na nowoczesnych urządzeniach, które są niezwykle skuteczne, jeśli chodzi o uzyskany efekt, a ponadto gwarantują pacjentowi całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas wizyty.

Chirurgia stomatologiczna w Rzeszowie bez bólu

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko skomplikowane procedury zabiegowe. To także kwestia zapewnienia pacjentowi komfortu psychicznego, co osiągnąć można stosując odpowiednie zaopatrzenie przeciwbólowe. Koniecznością jest stosowanie nowoczesnego znieczulenia stomatologicznego, które nie tylko uśmierzy pacjentowi ból, ale także ułatwi stomatologowi pracę.

Stomatolodzy pracujący w LPU Stomatologia podchodzą do każdego przypadku indywidualnie, dokładnie dopasowując zakres działań do potrzeb pacjenta.