Wybielanie zębów

Piękny uśmiech to doskonała wizytówka każdego z nas. Przyciąga liczne spojrzenia oraz sprawia, że stajemy się bardziej pewni siebie. Zatem w jaki sposób sprawić, aby oczarować wszystkich atrakcyjnym uśmiechem?

Wybielanie zębów w Rzeszowie w LPU Stomatologia

Wybielanie zębów to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów we współczesnej stomatologii estetycznej. Zniewalający uśmiech to marzenie wielu osób. Za pomocą nowoczesnych zabiegów, takich jak wybielanie zębów, możemy o niego doskonale zadbać. Obecnie istnieje wiele metod wybielania – począwszy od domowych, aż do profesjonalnych zabiegów wybielania, przeprowadzanych w gabinetach dentystycznych. Z pewnością każdy z nas zauważył, będąc na zakupach w drogeriach kosmetycznych, różnego rodzaju zestawy do wybielania zębów, jednak najbardziej bezpiecznym i skutecznym sposobem na śnieżnobiały uśmiech jest profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. To właśnie tam zajmą się nami prawdziwi profesjonaliści, posiadający ogromne doświadczenie w swojej pracy. Wybielanie zębów w Rzeszowie w naszym gabinecie to gwarancja zadowolenia.

Jak wygląda zabieg wybielania zębów?

Stomatolog przed przystąpieniem do wybielania dokładnie ocenia stan uzębienia pacjenta, a także powiadamia go o istnieniu ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym polega na aplikacji specjalnego preparatu na powierzchnię zębów. Charakteryzuje się on wysokim stężeniem substancji czynnych, aktywowanych za pomocą lasera diodowego. Całkowity czas zabiegu wynosi około 30 minut, a pierwsze efekty zauważalne są już po jednej wizycie. Niewątpliwą zaletą tego typu zabiegu jest fakt, iż doskonały efekt może utrzymać się na naszych zębach nawet przez 2 lata. Co ważne, powinniśmy w tym czasie pamiętać o prowadzeniu odpowiedniej diety, ponieważ niektóre produkty mogą przebarwiać szkliwo naszych zębów.

Zdrowy uśmiech nie tylko pozytywnie wpływa na ogólny stan naszego organizmu, ale przede wszystkim pozwala nam poczuć się pewniej. Już dziś zdecyduj się na wybielanie zębów w Rzeszowie w Laboratorium Pięknego Uśmiechu, gdzie profesjonaliści skutecznie zadbają o Twój uśmiech.