Laboratorium Pięknego UśmiechuI Ty możesz cieszyć się białym uśmiechem – postaw na profesjonalne wybielanie

O śnieżnobiałych zębach marzy każdy z nas, gdyż dzięki nim nasz uśmiech staje się jeszcze piękniejszy. Niestety nie wszyscy mogą się nim pochwalić. Z biegiem czasu zaczyna pojawiać się coraz więcej przebarwień na szkliwie, na co wpływ ma nasz styl życia, spożywane pokarmy, czy nawet nałogi.

Na szczęście, dzięki współczesnym metodom rozjaśniania, możemy liczyć nie tylko na zadowalające efekty, ale przede wszystkim na bezpieczny dla naszych zębów zabieg wybielania. Na rynku dostępne są najróżniejsze pasty i paski wybielające, jednakże nic nie jest w stanie zastąpić profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Czy rzeczywiście warto zainwestować w wybielanie zębów?

Wybielanie zębów w naszym gabinecie w Rzeszowie, czyli jak szybko zwiększyć pewność siebie?

Śnieżnobiałe uzębienie ma ogromny wpływ na to, jakie wrażenie zrobimy na drugiej osobie. Dodaje ono atrakcyjności, odmładza nas, świadczy o naszym dobrym zdrowiu i zadbaniu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wybielanie zębów. Stomatolog jest w stanie nie tylko rozjaśnić żółtawe zęby, ale także wybielić te zupełnie ściemniałe. Wszystko to możliwe jest dzięki innowacyjnym systemom laserowym. Pacjenci mogą liczyć na szybkość i skuteczność. Bezproblemowo można wybielić uzębienie nawet o kilka-kilkanaście tonów. W przypadku, gdy zabieg przeprowadzany jest pod ścisłą kontrolą specjalisty, nie trzeba obawiać się żadnych skutków ubocznych. Ponadto jeśli stosujemy się do wszystkich niezbędnych zaleceń, to efekty wybielania utrzymają się nawet przez kilka lat.

Wybielanie zębów w Rzeszowie w LPU Stomatologia – jak to wygląda?

Jeśli zdecydują się Państwo na wybielanie zębów w Rzeszowie w naszym gabinecie to wówczas pierwszym krokiem będzie wizyta konsultacyjna, podczas której lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad, sprawdzi stan uzębienia oraz zaproponuje metody wybielania. Kolejnym krokiem będzie dokładne oczyszczenie zębów w celu pozbycia się nalotu i kamienia nazębnego. Niezbędne jest także piaskowanie zębów i wypolerowanie ich powierzchni. W przypadku metody naświetleniowej zabieg rozpoczyna się od nałożenia na dziąsła specjalnego żelu tlenowego i ochronnego. Następnie stomatolog przystępuje do naświetlania zębów niebieskim promieniowaniem, którego zadaniem jest aktywowanie cząsteczek żelu. Po kilkudziesięciu minutach można cieszyć się wyraźnie bielszymi zębami. Satysfakcjonujący efekt można uzyskać już po pierwszej wizycie.