Stomatologia dziecięca Rzeszów

Nasza klinika świadczy wysokiej jakości usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci. Staramy się, aby najmłodsi pacjenci odwiedzali nas z chęcią i wychodzili z gabinetu ze zdrowym uśmiechem. Regularne wizyty u stomatologa pozwolą im w przyszłości uniknąć poważnych problemów. Cały nasz zespół traktuje dzieci tak, jak członków własnej rodziny. Przyjazna atmosfera sprawia, że nie ma tu miejsca na nerwy, czy stres.

Stomatologia dziecięca w Rzeszowie w LPU Stomatologia – odpowiednie miejsce na pierwsze wizyty u dentysty

Stomatologia dziecięca RzeszówStomatolog dziecięcy wyróżnia się świetnym podejściem do dzieci. Najmłodsi czują się w gabinecie pewnie i komfortowo. Nie stresują się zabiegiem, ponieważ są zainteresowani pozostałymi zajęciami. Klinika jest więc idealnym miejscem zarówno na pierwszą, jak i kolejne wizyty u stomatologa. To bardzo ważne, ponieważ uraz w dzieciństwie może doprowadzić do niechęci i strachu przed dentystą w przyszłości.

Dlaczego profilaktyka jest tak istotna?

U najmłodszych musi wyrobić się nawyk regularnych odwiedzin u stomatologa. Profilaktyka jest zawsze lepsza niż leczenie. Odpowiednia kondycja zębów u dzieci pozwala na prawidłowe ukształtowanie się zgryzu, a także ma wpływ na zęby stałe w przyszłości.

Czym wyróżnia się nasza klinika?

Stomatologia dziecięca w Rzeszowie w LPU Stomatologia to gwarancja najwyższej jakości usług oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Jesteśmy specjalistami zarówno w chorobach zębów stałych, jak i mlecznych. Tym samym odwiedzać nas mogą całe rodziny. Każdy otrzyma ciepłe przyjęcie i skuteczne znieczulenie, które sprawi, że pacjent nawet nie poczuje zabiegu. Nasi stomatolodzy wyróżniają się wyjątkowym podejściem do dzieci, a odpowiednio przystosowany gabinet sprawi, że najmłodsi poczują się tu jak w domu. Atrakcyjne ceny dodatkowo zachęcają do odwiedzin. Dbałość o zdrowie i higienę jamy ustnej w dzieciństwie pozwoli uniknąć poważnych chorób jamy ustnej i utraty zębów w dorosłym życiu.