Chirurgia stomatologiczna Rzeszów

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jest to nie tylko usuwanie zębów, ale też szereg innych czynności mających na celu zapewnienie zdrowego i pięknego uśmiechu.

Chirurgia stomatologiczna – dla kogo i jak wygląda?

Chirurgia stomatologiczna dotyczy zarówno tkanki kostnej, jak i tkanek miękkich. W jej zakres wchodzi leczenie operacyjne jamy ustnej oraz przyległych okolic. Najczęściej wykonywane są ekstrakcje zębów, w tym zębów mądrości, odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku, leczenie ropni i przetok ustno-twarzowych. Służy ona także do przygotowania jamy ustnej do leczenia protetycznego czy terapii ortopedycznej złamań zębów, wyrostków zębodołowych, szczęk i żuchwy. Chirurgia stomatologiczna ma szeroki zakres zastosowania oraz bogaty wachlarz zabiegów, które można wykonywać w jej ramach. Chirurgia dentystyczna Rzeszów

W zależności od zaistniałej potrzeby, przeprowadzimy dla Państwa odpowiedni zabieg, aby najlepszy sposób zadbać o zdrowie zębów i całej jamy ustnej. Naszym celem jest osiągniecie takiego, rezultatu, który w pełni Państwa usatysfakcjonuje oraz da poczucie komfortu. 

Chirurgia stomatologiczna w Rzeszowie z najlepszym sprzętem

Dzięki precyzyjnemu sprzętowi oraz doświadczeniu naszego zespołu możemy zapewnić pacjentom bezbolesne i efektywne przeprowadzenie zabiegu. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres działań do potrzeb pacjenta. Proponujemy profesjonalne wykonanie oraz korzystne ceny zabiegów z zakresu chirurgii dentystycznej. Wykorzystujemy możliwości innowacyjnych sprzętów, aby zapewnić najlepsze efekty.

Profesjonalne podejście naszych pracowników oraz fachowo przygotowany sprzęt to gwarancja satysfakcji każdego pacjenta, który korzysta z zabiegów chirurgicznych. Pracujemy tylko na nowoczesnych urządzeniach, które są niezwykle skuteczne, jeśli chodzi o uzyskany efekt, a ponadto gwarantują pacjentowi całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas wizyty.